Art-Drew

Stolarstwo to sztuka

 

Brzmi banalnie? Nie do końca.

 

Produkcja mebli przebiega obecnie w 99% maszynowo – na rynku dostępne są tysiące wzorów i modeli, z różnego surowca i w różnych stylach wykonania. Nawet modele, których producenci szczycą się egzotycznym pochodzeniem mebla (chińskie, indyjskie, brazylijskie, itp.) są zazwyczaj efektem produkcji masowej, co łatwo zauważyć – wystarczy zwrócić uwagę na detale i wiedzę sprzedawcy dotyczącą danego mebla.

 

Meble oferowane przez ArtDrew – zarówno na zamówienie, jak również dostępne od ręki w salonie sprzedaży – są ukoronowaniem naszego 25-letniego doświadczenia w tworzeniu tych jakże istotnych elementów aranżacji każdego wnętrza. Każdy mebel jest starannie przygotowywany na podstawie tradycyjnej wiedzy stolarskiej, wzbogaconej nowoczesnymi urządzeniami i technologiami, dzięki czemu naszymi produktami Klienci cieszą się przez długie lata.

 

Czemu twierdzimy, że stolarstwo to sztuka? Ponieważ do stworzenia prawdziwego mebla, oprócz doświadczenia, doskonałego surowca i wiedzy rzemieślniczej potrzebny jest prawdziwy talent. Talent do obcowania z drewnem, poczucia jego delikatności i możliwości obróbki. Tym bowiem objawia się prawdziwa sztuka rzemieślnicza, aby idealnie dobrać surowiec i styl wykonania do marzeń i wizji jego przyszłego właściciela, w 100% spełniając jego oczekiwania i przygotowując jednocześnie mebel, który przez długie lata zachowa swój styl i wygląd.

Zadzwoń do nas

Odpowiemy, doradzimy, wymierzymy!

+48 608 479 582

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
w godzinach 10:00 - 18:00

Stolarstwo to sztuka

Sztuka Meble oferowane przez ArtDrew są ukoronowaniem naszego 25-letniego doświadczenia w tworzeniu... Czytaj więcej >>

Formularz kontaktowy

Pytania? Pomiar? Jesteśmy do dyspozycji

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Telefon kontaktowy

Temat pytania

Twoja wiadomość

Rzetelna firma


Rzetelna firma