Art-Drew

Gwarancja Jakości

Ponad 25 lat doświadczenia mówi nie tylko za siebie.

 

Jak w ArtDrew rozumiemy jakość produkowanych przez nas mebli? Na wiele sposobów, bowiem na prawdziwie wysoką jakość mebla składa się ogrom czynników. Są jednak elementy, które charakteryzują naszą firmę mając odzwierciedlenie w naszych produktach:

  • Starannie dobrany i wyselekcjonowany surowiec (używamy drewna pochodzącego wyłącznie z legalnych źródeł, o sprawdzonych i stale monitorowanych parametrach)
  • Precyzja montażu i wykonania (wszystkie elementy są idealnie dopasowane do siebie, cały mebel zachowuje doskonałą symetrię i jednolita barwę drewna)
  • Montaż u Klienta według najwyższego standardu (ekipa pozostawia pomieszczenia w czystości i porządku; opuści miejsce montażu dopiero po wyrażeniu przez Klienta prawdziwej satysfakcji)
  • Brak reklamacji przez ponad 25 lat istnienia firmy (nigdy nie odnotowaliśmy reklamacji dotyczącej jakości naszych produktów)
  • Wykonanie mebla z użyciem ekologicznych półproduktów (do lakierowania i zabezpieczania drewna używamy wyłącznie produktów posiadających certyfikaty i zezwolenia w zakresie gospodarki środowiskowej)

25 lat doświadczenia – to mówi więcej niż jakakolwiek reklama.

 

88% procent naszych Klientów pochodzi z polecenia – tak wysoki współczynnik zadowolenia Klientów notują tylko niektóre kancelarie prawne i lekarze. Jako firma zajmująca się rzemieślniczą produkcją mebli i stolarstwem artystycznym jesteśmy podziwiani nie tylko za jakość naszych wyrobów – konkurencja z największą zazdrością spogląda własnie na ilość realizacji, jakie wykonaliśmy dzięki rekomendacji innych Klientów.

 

Tak rozumiemy jakość.

A oprócz tego dajemy na nasze produkty 5-letnią gwarancję. Dlaczego o tym dopiero teraz? Zapytaj naszych Klientów – oni odpowiedzą.

Zadzwoń do nas

Odpowiemy, doradzimy, wymierzymy!

+48 608 479 582

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
w godzinach 10:00 - 18:00

Stolarstwo to sztuka

Sztuka Meble oferowane przez ArtDrew są ukoronowaniem naszego 25-letniego doświadczenia w tworzeniu... Czytaj więcej >>

Formularz kontaktowy

Pytania? Pomiar? Jesteśmy do dyspozycji

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Telefon kontaktowy

Temat pytania

Twoja wiadomość

Rzetelna firma


Rzetelna firma